Tým

My ze SECA jsme pyšní na naše spolupracovníky. Naše know-how a kompetence spojené s nejvyšší motivací a úsilím jsou klíčem k úspěchu nás i našich zákazníků.

Celý tým Seca včetně vedení Vám je kdykoli dispozici. Jsme Váš spolehlivý partner.

Vedení

Serafin Campestrini

Serafin Campestrini Vedení podniku

Telefon: +420 494 389 013
serafin.campestrini@seca.at
Mgr. Christian Loidl

Mgr. Christian Loidl Vedení/Prodej

Telefon: +43 7234 83195
christian.loidl@seca.at
Franz Campestrini

Franz Campestrini Vedení/Nákup řeziva

Telefon: +43 7234 83195
franz.campestrini@seca.at

Celý tým SECA

Andrea Kulhavá

Andrea Kulhavá Ekonomické oddělení

Telefon: +420 494 389 019
andrea@secacz.cz
Helena Zumrová

Helena Zumrová Ekonomické oddělení

Telefon: +420 494 389 011
helena@secacz.cz
Jaroslav Pultar

Jaroslav Pultar Prodejna / Vedoucí

Telefon: +420 494 389 021
prodejna@secacz.cz
Martin Krejčík

Martin Krejčík Podniková prodejna

Telefon: +420 494 389 021
prodejna@secacz.cz