Stránky
Novinky
Reference

Tým

My ze SECA jsme pyšní na naše spolupracovníky. Naše know-how a kompetence spojené s nejvyšší motivací a úsilím jsou klíčem k úspěchu nás i našich zákazníků.

Celý tým Seca včetně vedení Vám je kdykoli dispozici. Jsme Váš spolehlivý partner.

Vedení

Serafin Campestrini

Serafin Campestrini

Vedení podniku Telefon: +420 494 389 013
serafin.campestrini@seca.at

Mgr. Christian Loidl

Mgr. Christian Loidl

Vedení/Prodej Telefon: +43 7234 83195
christian.loidl@seca.at

Franz Campestrini

Franz Campestrini

Vedení/Nákup řeziva Telefon: +43 7234 83195
franz.campestrini@seca.at

Výroba

Milada Chmelařová

Milada Chmelařová

Výroba Telefon: +420 494 389 016
mila@secacz.cz

Ing. Vítězslav Picek

Ing. Vítězslav Picek

Výroba Telefon: +420 494 389 014
vita@secacz.cz

Vojtěch Šimek

Vojtěch Šimek

Výroba Telefon: +420 494 389 011
vojtech@secacz.cz

Aleš Valenta

Aleš Valenta

Výroba Telefon: +420 494 389 013
ales@secacz.cz

Ivan Mach

Ivan Mach

Technika Telefon: +420 494 389 014
ivan@secacz.cz

Expedice

Jitka Dvořáková

Jitka Dvořáková

Expedice Telefon: +420 494 389 024
jitka@secacz.cz

Alena Kačerová

Alena Kačerová

Expedice Telefon: +420 494 389 022
alena@secacz.cz

Dominik Drahný

Dominik Drahný

Expedice dominik@secacz.cz

Ondřej Kristek

Ondřej Kristek

Expedice Telefon: +420 389 013
ondrej@secacz.cz

Nákup řeziva

Mgr. Pavla Picková

Mgr. Pavla Picková

Nákup řeziva Telefon: +420 494 389 011
pavla@secacz.cz

Michaela Vallová

Michaela Vallová

Nákup řeziva Telefon: +420 494 389 011
michaela@secacz.cz

Lucie Štěpánová

Lucie Štěpánová

Nákup řeziva Telefon: +420 494 389 027
lucie@secacz.cz

Vladimír Šeda

Vladimír Šeda

Nákup řeziva Telefon: +420 731 880 693
vladimir@secacz.cz

Prodejna

Jaroslav Pultar

Jaroslav Pultar

Podniková prodejna Telefon: +420 494 389 028
prodejna@secacz.cz

Jiří Nekvinda

Jiří Nekvinda

Podniková prodejna Telefon: +420 494 389 021
prodejna@secacz.cz

Jan Matějus

Jan Matějus

Podniková prodejna Telefon: +420 494 389 021
prodejna@secacz.cz

Václav Jirout

Václav Jirout

Podniková prodejna Telefon: +420 494 389 025
prodejna@secacz.cz

Miroslav Ducký

Miroslav Ducký

Podniková prodejna Telefon: +420 494 389 025
prodejna@secacz.cz

Tomáš David

Tomáš David

Podniková prodejna Telefon: +420 494 389 025
prodejna@secacz.cz

Účtárna

Ing. Dana Kadavá

Ing. Dana Kadavá

Ekonomické oddělení Telefon: +420 494 389 018
dana@secacz.cz

Helena Zumrová

Helena Zumrová

Ekonomické oddělení Telefon: +420 494 389 011
helena@secacz.cz

Andrea Kulhavá

Andrea Kulhavá

Ekonomické oddělení Telefon: +420 494 389 019
andrea@secacz.cz

Marketing

Ing. Lukáš Kopp

Ing. Lukáš Kopp

Marketing Telefon: +420 777 478 913
lukas@secacz.cz

Údržba

Petr Šrámek

Petr Šrámek

Údržba Telefon: +420 724 181 642
udrzba@secacz.cz

Zdeněk Hemelík

Zdeněk Hemelík

Údržba Telefon: +420 770 127 167
udrzba@secacz.cz