Stránky
Novinky
Reference

Elektrikář

Hledáme proaktivního elektrikáře

Firma: Serafin Campestrini s.r.o. (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Husova 31, Borohrádek, okres Rychnov nad Kněžnou
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Jazyky: čeština (výborná)
Benefity: možnost si napracovat hodiny, vzdělávací kurzy, školení, stravenky/příspěvek na stravování, bonusy/prémie, pracovní oblečení, příspěvek na vzdělání, občerstvení na pracovišti, sleva na firemní výrobky/služby

Kontaktní údaje
 z firmy Serafin Campestrini s.r.o
Telefon: +420 737 410 760
E-mail: petr.beran@secacz.cz

Hledáme proaktivního elektrikáře, který se stane součástí našeho nově vznikajícího technického oddělení. Jste zodpovědný, máte zapálení do projektů, SOU/SŠ elektro?

Co vás čeká

  • Práce při údržbě a opravách budov, elektroinstalace budov, strojů a zařízení
  • Dodržování technologických postupů a důsledné dodržování BOZP a PO
  • Předávání požadavků k nákupu technického materiálu
  • Plnění pracovního plánu
  • Výpomoc kolegům při opravách a rekonstrukcích

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SOU/SŠ elektro, praxe v oboru výhodou.
  • Odborná kvalifikace dle nařízení vlády 194/22 Sb. (dříve vyhlášky 50/78 Sb.)
  • Výborná orientace v elektrodokumentaci
  • Aktivní a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost
  • Manuální zručnost, schopnost práce v týmu
  • Ochota pracovat na směny ( ranní a odpolední )

Chybí Vám z toho něco? Nevadí. Součástí Vaší karierní kvalifikace bude školení, kde získáte všechny potřebné zkušenosti a certifikáty.

  • Svařování dle (ČSN 05 0705, ČSN EN ISO 9606-1, 2, ČSN EN ISO 13585, ČSN EN ISO 14732)
  • Dělení plamenem a elektrickým obloukem
  • Znalosti číslicových systémů
  • Průkaz k obsluze VZV
  • Školení odborné způsobilosti elektro podle NV 194/2022 Sb. § 6,7
  • ŘP skupiny C+E, T

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí stabilní firmy
  • Mzda: odpovídající dle zkušeností
  • Příplatek za pohotovost
  • Stravenky a poukázky na nákup pracích a čistících prostředků
  • Měsíční osobní ohodnocení
  • Zaměstnanecké slevy v podnikové prodejně
  • Práce na plný úvazek
  • Nástup možný ihned

Jsme stabilní výrobce dřevěných obkladů, latí, hranolů a dalších dřevařských výrobků. S více než 100letou historií rodinné rakouské firmy patříme mezí přední výrobce v Evropě. Od 1993 vyrábíme kompletní sortiment v našem závodu ve východočeském Borohrádku. S našimi 150 zaměstnanci tvoříme spolehlivý SECA tým.